Duyurular

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyaret ve Toplantılarının Basında Yansımaları

Defterdarımız Sayın Mustafa Yumuşak ile birim müdürleri 7143 sayılı Borçların Yapılandırılmasına İlişkin Kanun kapsamında il merkezi ve  ilçelerimizde odalar ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarına yönelik bilgilendirme toplantı ve ziyaretleri yapmıştır. Yapılandırma kanunundan sivil toplum kuruluşları üyeleri ve vatandaşlarımızın en iyi şekilde yararlanabilmesi amacıyla yapılan bu toplantı ve ziyaretlerin basıda yansımaları…

Fotoğrafları orijinal boyutlarında görmek için tıklayınız.

 

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyareti (Gürün)

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK, Gelir Müdür V. Salih ÖZCANDAR ve Gürün Malmüdürü V. Metin ALAGÖZ tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında Gürün Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve Şoförler Odası Başkanına bilgilendirme yapıldı. Yasanın getirdiği imkânlar ve son başvuru tarihinin 31 Temmuz 2018 olduğu hatırlatıldı.

 

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyareti (Kangal)

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK, Gelir Müdür V. Salih ÖZCANDAR ve Kangal Malmüdürü V. İkram BAYRAK tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında Kangal Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve Şoförler Odası Başkanına bilgilendirme yapıldı. Yasanın getirdiği imkânlar ve son başvuru tarihinin 31 Temmuz 2018 olduğu hatırlatıldı.

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyareti (Divriği)

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK, Gelir Müdür V. Salih ÖZCANDAR ve Divriği Malmüdürü V. Erhan PEKDEMİR tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında Divriği Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve Şoförler Odası Başkanına bilgilendirme yapıldı. Yasanın getirdiği imkânlar ve son başvuru tarihinin 31 Temmuz 2018 olduğu hatırlatıldı.

 

 

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyareti (Zara)

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK, Gelir Müdür V. Salih ÖZCANDAR ve Zara Malmüdürü V. Mesut Korkmaz tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında  Zara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Şoförler Odası Başkanına bilgilendirme yapıldı. Yasanın getirdiği imkanlar ve son başvuru tarihinin 31 Temmuz 2018 olduğu hatırlatıldı.

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyareti (Suşehri)

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK, Gelir Müdür V. Salih ÖZCANDAR, Suşehri Malmüdürü Tuncer Uzun ve Koyulhisar Malmüdürü V. Necip SÖNMEZ tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında  Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Şoförler Odası Baskanı ve mali müşavirlere bilgilendirme yapıldı. Yasanın getirdiği imkanlar ve son başvuru tarihinin 31 Temmuz 2018 olduğu hatırlatıldı.

Ayrıntılar için tıklayınız.

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu Bilgilendirme Ziyareti (Şarkışla)

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK ve Gelir Müdür Vekili Salih ÖZCANDAR’ın 7143 sayılı kanun kapsamında Şarkışla Vergi Dairesi Müdürlüğü ziyareti.

Sayın Defterdarımız Mustafa YUMUŞAK ve Gelir Müdür Vekili Salih ÖZCANDAR ve Şarkışla Vergi Dairesi Müdürü Zekayi ÇELİK tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında Şarkışla Esnaf ve Sanatkarlar Odasında  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Şoförler Odası Başkanı ve Mali Müşavirlere bilgilendirme yapıldı. Başvuru için 31 Temmuz 2018 tarihinin son tarih olduğu hatırlatıldı.

Ayrıntılar için tıklayınız.